środa, 22 listopada 2017

No chodź się poznajmy :)

Hej może pora  się przedstawić 😊 A więc tak nazywam się Laura Tomaszewska mam 15 lat. Zajmuję się nią 4 lata. Poważnie już 2 lata niestety strona,,Laura photography" dobiegła końca. Teraz zaczynam zdjęcia dodawać na tym o to blogu , oraz na stronie ,,https://www.facebook.com/Fotolaura-1765891726819199/" ig: prowadzę , lecz nie dodaje  zdjęć tam systematycznie: laura_photo_photography. Chodzę do ostatniej klasy gimnazjum , więc  mam obowiązki typu jak :
@Lauraphotography
Bierzmowanie, egzaminy itd. Jeśli jesteś zainteresowana/ny współpracą zapraszam ! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz