Hej może pora się przedstawić 😊 A więc tak nazywam się Laura Tomaszewska mam 15 lat. Zajmuję się nią 4 lata. Poważnie już 2 lata niestety strona,,Laura photography" dobiegła końca. Teraz zaczynam zdjęcia dodawać na tym o to blogu , oraz na stronie ,,https://www.facebook.com/Fotolaura-1765891726819199/" ig: prowadzę , lecz nie dodaje zdjęć tam systematycznie: laura_photo_photography. Chodzę do ostatniej klasy gimnazjum , więc mam obowiązki typu jak :
| @Lauraphotography |
Bierzmowanie, egzaminy itd. Jeśli jesteś zainteresowana/ny współpracą zapraszam !
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz